Title Image

Organizatorki

Poznaj nas

Agata Grządzielska

Fotograf, szczęśliwa żona, matka, miłośniczka zwierząt wszelakich. Z wykształcenia architekt, zdeklarowana minimalistka. Realistka twardo stąpająca po ziemi.

Dlaczego fotografuję śluby? Bo czasami dobrze jest się jednak od ziemi oderwać. Daję się ponieść pozytywnej aurze, jaka towarzyszy ludziom w dniu ślubu. Przyznam, że chyba już się od niej uzależniłam. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca, spotykać inspirujących ludzi. Podejrzewam, że mam najlepszą pracę na świecie, a już na pewno – najlepsze pary na świecie.

Dlaczego organizuję targi ślubne? Bo uważam, że ciekawi ludzie i piękne przedmioty, które tworzą, zasługują na to, żeby dowiedział się o nich świat. Zależy mi też na promowaniu idei slow life, minimalizmu, dbania o środowisko oraz jakość życia, a w kontekście ślubu unikania niepotrzebnego nadęcia i pompy, stawianie jakości ponad ilość. Bo często mniej znaczy więcej.

www.agatagrzadzielska.com

Magdalena Jędrzejczak

Założycielka, główna koordynatorka i florystka Pracowni Zieleni. Całe swoje życie spędziła w ogrodzie i szklarniach swojego dziadka, gdzie uczyła się wiedzy o roślinach, ich hodowli i kompozycjach. Dzięki nabytej wiedzy i praktyce, teraz sama wyszukuje zapomnianych odmian kwiatów, sprowadza nowe gatunki roślin, które później sama uprawia. Jakość materiału na którym pracuje, jest dla niej najważniejszy, dlatego oprócz współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, większość kwiatów czerpie z własnych upraw.

Pracownia Zieleni powstała w 2015 roku i zajmuje się przede wszystkim kompleksowym projektowaniem dekoracji ślubnych – od bukietu i butonierki, kwietnej aranżacji miejsca ceremonii oraz przyjęcia weselnego, po stworzenie stref aktywizujących gości oraz sesje poślubne. Specjalizuje się w tworzeniu swobodnych kompozycji, inspirowanych nurtem anglosaskim wydobywając z roślin ich naturalność, pierwotne piękno i prostotę.

Dlaczego organizuję targi ślubne? Pomysł powstał z chęci skupienia w jednym miejscu osób i firm, które podobnie jak my chcą propagować ideę slow wedding – zgodną z nami samymi. Nie uznajemy konkurencyjności. Chcemy pokazać, że połączenie ekologii, minimalizmu, lokalności jest możliwe również w branży ślubnej. Udowodnić odwiedzającym nas gościom, że warto zatrzymać się na chwilę, pomyśleć, co w tym dniu jest tak naprawdę dla nich najważniejsze i celebrować to w sposób zgodny z ich światopoglądem. Bez nadęcia, utartych szablonów i spełniania oczekiwań innych.

www.pracowniazieleni.pl

100
Praca zespołowa
100
Zaangażowanie
100
Pasja
100
Miłość