Title Image

Organizatorki

Poznaj nas

Agata Grządzielska

Fotografka, od 2017 roku współtwórczyni Targów Back to Nature. Z wykształcenia architekt. Zdeklarowana minimalistka i perfekcjonistka.

Fotografuje najpiękniejsze śluby w Polsce i za jej granicami, a także z powodzeniem szkoli młodych adeptów fotografii ślubnej.

Aparat towarzyszy jej od dziecka dzięki Tacie, który pozwalał eksperymentować ze swoją analogową lustrzanką. Wtedy to była jedynie zabawa. Rozkręciła się fotograficznie, kiedy została mamą, fotografując z pasją własne dzieci. W kolejnych latach wykonywała sesje ślubne, rodzinne, produktowe, biznesowe i wiele innych.

Od 2023 roku nie tylko zaczyna nową przygodę pod hasłem ROZMAITOŚCI, ale także wraca do swojego wyuczonego zawodu. Jednak nie w roli projektantki, a fotografki architektury i wnętrz. I to właśnie z tą dziedziną wiąże swoje kolejne zawodowe lata.

www.agatagrzadzielska.com

Magdalena Jędrzejczak

Założycielka, główna koordynatorka i florystka Pracowni Zieleni oraz współtwórczyni Targów Back to Nature.

Całe swoje życie spędziła w ogrodzie i szklarniach swojego dziadka, gdzie uczyła się wiedzy o roślinach, ich hodowli i kompozycjach. Tutaj się wychowała, dorastała i bacznie obserwowała poczynania doświadczonych bliskich osób.
Wszczepiony jej został szacunek do roślin, natury, Matki Ziemi.

Korzystając z urodzajnej ziemi w swoim ogrodzie oraz powojennych szklarni, sama zaczęła tworzyć farmę kwiatów organicznych.

Dzięki nabytej wiedzy i praktyce wyszukuje zapomnianych odmian kwiatów, sprowadza nowe gatunki roślin, które później sama uprawia. Jakość materiału na którym pracuje, jest dla niej najważniejsza, dlatego oprócz współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, większość kwiatów pozyskuje z własnych upraw tworząc przy tym niebanalne, kwiatowe oprawy ślubne.

www.pracowniazieleni.pl

100
Praca zespołowa
100
Zaangażowanie
100
Pasja
100
Miłość