BACK TO NATURE VI

Inspiracją dla sesji promującej szóstą edycję Back to Nature były pozowane portrety grupowe z Vanity Fair. Nasza koncepcja zakładała wykonanie zdjęć formalnych, których lata świetności dawno minęły, które są często niedoceniane, traktowane jako zło konieczne lub w ogóle pomijane. Ustępują miejsca zdjęciom lifestylowym, niedopowiedzianym, uchwyconym w przelocie, zdjęciom butów, dekoracji, powtarzającym się w nieskończoność portretom pary młodej. A przecież to bliscy ich sercom ludzie: przyjaciele, rodzina, znajomi, wspólnie tworzą dzień ślubu. To z nimi chce się dzielić radości i smutki, dobrze bawić, czuć ich wsparcie i pozytywne emocje. Dlatego sesję zaczynamy obowiązkowym, przemyślanym i z pietyzmem wykonanym portretem grupowym.

Klasa, szyk i elegancja, ale jak to zwykle u nas bywa, z nutą zadziornej nonszalancji. Wiecie, nie byłybyśmy sobą, gdyby sesja nie została oparta na kontraście. Tym razem mamy szykowne panie, eleganckich panów w klasycznych pozach, niczym rodzina królewska. Jednak miejsce nieoczywiste – obdrapane ściany Obory z historią i po przejściach. Royal Wedding w naszym przekornym wydaniu. Ciekawe jesteśmy Waszych opinii, bo nam takie zestawienie pasuje idealnie. Jak trampki do garnituru, jak szpilki do wytartych jeansów. Lubimy nieoczywiste połączenia.

Po zdjęciach formalnych biesiada – czas na wspólne świętowanie. Przy pięknie nakrytym stole i dobrym jedzeniu. Apetycznie podane potrawy folwarkowej kuchni, delikatne udekorowany stół i grono najbliższych. Niczego więcej nie potrzeba, aby spędzić czas z cudownej atmosferze, wśród uśmiechów, niekończących się rozmów i dobrej energii.

Tymi zdjęciami odkrywamy przed Wami zabytkowe wnętrza stajni koni wyjazdowych Folwarku Wąsowo. Jeśli jesteście z nami trochę dłużej to zapewne pamiętacie, że 2 kwietnia 2018 roku miał miejsce pożar, który doszczętnie zniszczył budynek. Podczas III edycji Back to Nature zbierane były fundusze na jej odbudowę. Stajnię udało się oddać do użytku w czerwcu tego roku, a efekty pracy i finalny efekt remontu przeszedł nawet oczekiwania właścicieli. Śmiało można powiedzieć, że budynek otrzymał swoje drugie życie, urządzony z pietyzmem i miłością do tego miejsca. Udało się poszerzyć bazę noclegową, a przede wszystkim, odrestaurować dolną salę. Eleganckie i surowe wnętrza już niedługo będą mogły stanowić oryginalną przestrzeń do organizacji kameralnych przyjęć rodzinnych i wesel. A tymczasem spójrzcie, co udało nam się tu stworzyć.

Zapraszamy Was także do oglądania one shota z tej sesji autorstwa Migawki (link), który spotkał się z Waszym bardzo ciepłym przyjęciem, co nas niezmiernie cieszy, bo temat nie był łatwy. Wymagał zaangażowania wielu ludzi, którym w tym miejscu gorąco dziękujemy.

 

Pomysł: Magda Jędrzejczak i Agata Grządzielska 

Koordynacja: Katarzyna Zych

Miejsce i potrawy: Folwark Wąsowo / www.folwarkwasowo.pl

Fotografia: Agata Grządzielska Fotografia / www.agatagrzadzielska.com

Florystyka i aranżacja: Pracownia Zieleni / www.pracowniazieleni.pl

Scenografia: Bungalow Design & Events / www.thebungalow.pl 

Video: Migawki / www.facebook.com/migawkipoznan/

Suknia ślubna: Ochocka Atelier / www.ochocka.pl

Suknie druhen: Rose Avenue / www.roseavenue.pl/

Garnitury: Dąbrowski & Góral Marka Krawiecka / www.dabrowskigoral.com 

Dodatki do włosów: Capilli / www.ochocka.pl/capilli i JP Brides / www.jpbrides.com 

Tasiemki: September Atelier / www.septemberatelier.com 

Biżuteria: Orska / www.orska.pl 

Buty: Kafka Concept / www.kafkaconcept.pl 

MUA: Delfina Kardaś-Kotlicka Make up Artist / www.facebook.com/pg/delfinakardaskotlicka i Justyna Stachowiak Make Up Artist / www.jusssy.com 

Barber: Barber Szopa / www.moment.pl/s/barber-szopa

Fryzjer: Hair House / www.hairhouse.com.pl

Modele: Agata i Rafał, Ula i Maciej, Anita i Marek, Kasia i Marek, Magda i Kuba.