BACK TO NATURE VII

Nie zatrzymamy odchodzącego lata, ale możemy dodać do Waszego kalendarza wydarzenie, na które nie będziecie mogli się doczekać. Już w październiku wracamy z kolejną edycją Alternatywnych Targów Ślubnych Back to Nature VII

Jak zwykle szykujemy dla Was dostęp do crème de la crème usługodawców polskiej branży ślubnej. I jak zwykle widzimy się w wyjątkowym miejscu – tym razem Was i nas ugoszczą przestrzenie Concordia Design w samym centrum Poznania, co oznacza: łatwy dojazd, wygodny parking i całe mnóstwo dobrego jedzenia w okolicy w razie, gdybyście zgłodnieli.

Zero kompromisów co do Waszej wizji ślubu przełożyłyśmy na zero kompromisów co do poziomu usług naszych wystawców.
Więc jeśli fotograf – to taki, który widzi więcej i czuje więcej. 

Jeśli tort – to “nie za słodki”.
Jeśli kicz – to zamierzony.
Jeśli kwiaty – to wymarzone.
Jeśli dekoracje – to niepowtarzalne.
Jeśli powyższy opis brzmi zachęcająco – save the date! Widzimy się 10 października w Concordia Design w Poznaniu.

Sesję zdjęciową promującą 7. odsłonę Back to Nature nieprzypadkowo wykonałyśmy w przestrzeniach budynku Concordia Design. Po pierwsze: ponieważ właśnie tam odbędzie się październikowe wydarzenie, po drugie: znajdziemy tam coś, co lubimy najbardziej: kontrasty.

Concordia Design wygląda dokładnie tak, jak byście się spodziewali po połączeniu dawnej drukarni z centrum kreatywności i biznesu. Industrialna przeszłość współgra z dobrze zaprojektowaną teraźniejszością. Brokatowe szpilki stukają o beton. Wpadające przez ogromne okna światło tańczy na kieliszkach do szampana i złotych akcentach na zaproszeniach. 

Do monochromatycznych wnętrz wprowadziłyśmy soczyście kolorowe akcenty, a surowy klimat przełamałyśmy delikatną jedwabną biżuterią i naturalnymi materiałami.
Nieważne, czy planujecie wesele na wysoki połysk czy z rozwianym włosem. W cekinach czy na bosaka. W centrum wielkiego miasta czy w ogródku babci – ważne, żeby było w Waszym stylu i z Waszymi bliskimi.
Nie sztuką jest urządzić wesele. Sztuką jest urządzić je po swojemu – co potwierdzi każdy, komu się udało. Bo po co mówić „tak”, skoro można powiedzieć „TAK!” – najlepiej z szerokim uśmiechem i pod ozdobnym napisem o tej samej treści?

Do zobaczenia 10.10.21 w Poznaniu!

 

Koordynacja / Weronika Mikołajczak Agencja Spinki

Miejsce / Concordia Design 

Fotografia / Agata Grządzielska fotografia 

Florystyka i aranżacja / Magdalena Jędrzejczak Pracownia Zieleni 

Papeteria / Małgosia Małecka Hello Calligraphy 

Suknia ślubna / Agata Wojtkiewicz Cuda Mecyje Atelier

Garnitur / Dąbrowski & Góral Marka Krawiecka 

Biżuteria / JP Brides

MUA / Delfina Kardaś-Kotlicka Make up Artist

Okulary / Sunloox Optyk Stary Browar

Modele / Katarzyna i Marek Zych