organizatorki back to nature

HELLO!

Witamy serdecznie na blogu BACK TO NATURE. 

Powstał on dla naszych wystawców, dla szeroko pojętej branży ślubnej, ale przede wszystkim dla Par Młodych zainteresowanych alternatywnym podejściem do organizacji ślubu. Znajdziecie tutaj informacje dotyczące nadchodzących, jak i poprzednich edycji targów BACK TO NATURE, sesje zdjęciowe, niepublikowane wcześniej dodatkowe materiały, rozszerzone treści artykułów z naszego magazynu targowego oraz wiele wiele innych.

Tymczasem śpieszymy donieść, że już wiosną powracamy do Folwarku Wąsowo z kolejną edycją BACK TO NATURE. Szykujcie się na spędzenie przemiłej niedzieli na łonie natury w doborowym towarzystwie najlepszych specjalistów z branży ślubnej. Zabierzcie swoje rodziny, dzieci oraz zwierzaki. Spędźmy ten dzień razem, na piknikowaniu i planowaniu ślubu. Na spokojnie, w duchu slow. Zapisy dla wystawców ruszają w poniedziałek 9 grudnia 2019 i potrwają do 31 stycznia 2020. Jak zwykle selekcji dokonamy osobiście, w trosce o jakość prezentowanych usług i produktów na naszych targach.

Wciąż przyświecają nam także te same wartości co przy każdej poprzedniej edycji: zrównoważone, odpowiedzialne ale zarazem nieszablonowe podejście do tematyki ślubnej. Promujemy idee slow wedding, dbałości o naturę i środowisko. Tym razem pójdziemy nawet o krok dalej, proponując Parom Młodym zorganizowanie ślubu zero waste. To będzie spore wyzwanie, ale jesteśmy przekonane o tym, że warto. I że będzie pięknie! 

Więcej szczegółów już niebawem. Mamy nadzieję, że będziecie tutaj częściej zaglądać w poszukiwaniu informacji o BACK TO NATURE lub inspiracji. 

Do zobaczenia!

Agata i Magda

 

Zdjęcia zostały wykonane podczas Back to Nature IV, w kwietniu 2019 w Folwarku Wąsowo.

Autorką jest Paulina Braniecka.