BACK TO NATURE I

Zaczynamy cykl wpisów przedstawiających sesje promujące poszczególne edycje targów. Dzisiaj powspominamy nasze początki, a konkretnie naszą pierwszą stylizowaną sesję promocyjną. Nie można jej było wykonać w innym miejscu, niż we wnętrzu osławionej na całym świecie Stodoły Folwarku Wąsowo. Był początek roku 2017, nie minął nawet miesiąc od momentu, kiedy jeden z największych i najbardziej znaczących portali ślubnych na świecie Junebug Weddings wyróżnił właśnie to miejsce jako najlepszą lokalizacją weselną na świecie! Zależało nam zarówno na wykorzystaniu tej jedynej w swoim rodzaju przestrzeni, jak również na przekazaniu wizualnie naszej wizji alternatywnego podejścia do tematyki ślubnej.

Postawiłyśmy na styl boho, którego zalążki można było wtedy obserwować na polskich ślubach, a który rok później zadomowił się u nas na dobre. Makramy, perskie dywany, rattanowe fotele – od pierwszych rozmów na temat sesji wiedziałyśmy, że chcemy je mieć.

Suknia Panny Młodej no sztandarowy i chyba najbardziej rozpoznawalny model Rue de Seine od Atelier Lawenda – koronka w kolorze kości słoniowej na cielistej podszewce. Zachwycająca, nieszablonowa, oryginalna. Dodatki w stylu hippie: opaska i skórzana kurtka. Puszczone luzem długie proste włosy. Wolność, naturalność, luz.

Dla Pana Młodego, zamiast garnituru, wybrałyśmy strój mniej formalny, jednak dobrze pasujący do klimatu: ceglane spodnie, biała koszula oraz kapelusz. 

Całości dopełniły przepiękne, minimalistyczne zaproszenia misternie kaligrafowane złotym tuszem, tort i drewniane, ręcznie malowane figurki przedstawiające parę młodą.

 

Pomysł i koordynacja: Magda Jędrzejczak i Agata Grządzielska

Miejsce: Folwark Wąsowo / www.folwarkwasowo.pl

Fotografia: Agata Grządzielska fotografia / www.agatagrzadzielska.com

Florystyka: Pracownia Zieleni / www.pracowniazieleni.pl

Suknia: Atelier Lawenda / www.atelierlawenda.pl

Papeteria: Hello Calligraphy / www.facebook.com/HELLOcalligraphyMalgosiaMalecka

Dodatki do włosów: Capilli / www.ochocka.pl/capilli

Scenografia: Bajzel Wypożyczalnia Dekoracji / www.bajzel.com.pl

Tort: Dziewczyny i Słodycze / www.facebook.com/dziewczynyislodycze/

Figurki: Method Shop / www.method-shop.com

MUA: Paulina Frątczak Make Up / www.facebook.com/UniqueColoursMakeUp

Modele: Ania i Przemek