BACK TO NATURE II

Druga edycja Back to Nature, a więc i druga sesja. Tym razem miałyśmy ochotę na odrobinę szaleństwa i mocny akcent kolorystyczny. Gdzieś w otchłani internetu wypatrzyłyśmy parę szalonych tatuatorów, narzeczonych, cudownie zakręconych ludzi, wyróżniających się wyglądem, ale przede wszystkim totalnie w sobie zakochanych. Jak się okazało, byli w trakcie planowania własnego ślubu. Takiego bez kompromisów, prawdziwego i autentycznego.

Podchwyciłyśmy ich autentyczność i podążanie za własnym głosem, wierząc, że gdy dwa “głosy” połączą się w jeden, będzie jeszcze silniejszy i piękniejszy.  Po raz kolejny gościliśmy w Folwarku Wąsowo eksplorując coraz to nowe zakątki tego niesamowitego miejsca. Odkryłyśmy Oborę, w której do tej pory przechowywano słoiki z zaprawami. Zachwyciła nas jej surowość i industrialny klimat, tak różny od znanej już wszystkim Stodoły.

Z surowym wnętrzem znakomicie kontrastowały różowe włosy Panny Młodej. Dodałyśmy więc więcej różowych akcentów: kolczyki, buty, kwiaty w bukiecie, nawet szampan był różowy (do tego z brokatem 🙂 Nonszalancję stylizacji podkreśla strój Pana Młodego: wzorzystą koszula i szelki, ale element, który cieszył nas najbardziej, to warkocz. Męski warkocz, to jest to!

No i pies, ich własny, ukochany. Dodający odwagi, rozwiewający wszelkie lęki i niepokoje. Taki do rozśmieszania, rozładowania napięcia i do przytulania.

Czułość, miłość, autentyczność, luz, szampan w łóżku – oto jak wygląda idealny dzień ślubu według Back to Nature II.

 

Pomysł i koordynacja: Magda Jędrzejczak i Agata Grządzielska

Miejsce: Folwark Wąsowo / www.folwarkwasowo.pl

Fotografia: Agata Grządzielska fotografia / www.agatagrzadzielska.com

Florystyka: Pracownia Zieleni / www.pracowniazieleni.pl

Suknia: Atelier Lawenda / www.atelierlawenda.pl

Scenografia: Zapłotnia / www.zaplotnia.pl

Suknia: Atelier Lawenda / www.atelierlawenda.pl

Biżuteria: Savvy / www.savvyjewellery.com

MUA: Paulina Frątczak Make Up / www.facebook.com/UniqueColoursMakeUp

Włosy: Zaczarowane Warkocze / www.zaczarowanewarkocze.pl

Modele: Maria Kubit / www.bodyfikacje.com i Krzysztof Pietrowicz / www.facebook.com/ceentaur